У додатку-месенджері Viber з'явилося оновлення, завдяки якому користувачі отримають деякі корисні можливості. Скористатися ними зможуть й українці.
Про це йдеться у повідомленні пресслужби Rakuten Viber.
Що змінилося для користувачів
Власне, у людей з'явилася можливість оформити платну підписку Після цього користувачі зможуть:
- розшифровувати голосові повідомлення у тексті. Скористатися цією функцією можна, коли натиснути на повідомлення в чаті;
- бачити обмежену кількість реклами після викликів та у списках чатів;
- користуватися режимом невидимки. Тобто, можна переглядати повідомлення та бути онлайн, однак інші користувачі про це не знатимуть.
Також платна підписка надає ще деякі переваги. Наприклад:
- безлімітний доступ до платних стікерів;
- чат із службою підтримки
- особливі іконки програми;
- Viber Plus значок на аватарі в додатку.
Скільки коштує платна підписка
Вартість щомісячної підписки становить 2 долари. Купувати підписку вже можуть користувачі на пристроях iOS та Android, починаючи з версії 21.2. При цьому усі попередні функції месенджера, серед яких дзвінки та повідомлення, залишаються безплатними для усіх користувачів.
Скільки коштує Premium-підписка Telegram
Платна версія застосунку з'явилася торік. Преміум підписникам надають спеціальний бейдж у вигляді зірки, яку можна помітити поруч з ім'ям користувача. Також ці користувачі можуть використовувати додаткові наліпки та реакції, розшифровувати аудіо- та відеоповідомлення у текст. Одразу після появи за Premium-підписку користувачі щомісяця платили майже шість доларів.Зараз вартість підписки знизилася до 2,49 долара.
Оновлення в Дії
Нещодавно ми розповідали, що в Дії відтепер доступна функція перекладу деяких документів англійською мовою. Мова про наступні документи:
- закордонний паспорт;
- техпаспорт;
- посвідчення водія.
Останні документи у списку ще й матимуть міжнародне кодування, як у країнах Європейського Союзу, США, та Канаді..
Раніше сайт Pro Гроші писав, скільки платитимуть користувачі за реєстрацію у Twitter. Також ми розповідали, якими соцмережами безпечно користуватися навіть під час війни.