Rakuten відкрила новий офіс у центрі Києва: де працюватиме команда Viber (фото)
У столиці розміщуватимуться команди з розробки та маркетингу, щоб ефективніше запроваджувати послуги для користувачів
У Києві відкрили офіс компанії Rakuten Group
Фото: Unsplash, Rakuten.com. Колаж: Pro Гроші
Компанія Rakuten Group, яка володіє месенджером Viber, відкрила офіс у центрі Києва. Він дасть змогу кільком командам ефективно співпрацювати та розробляти технологічні продукти для подальшого розповсюдження серед користувачів.
Про це стало відомо з пресрелізу Rakuten, опублікованому на офіційному сайті компанії.
Новий офіс відкрився 15 січня. В ньому працюватимуть команди Rakuten Viber, Rakuten Advertising і Rakuten Rewards, які були зосереджені в Києві та Одесі. Робоче приміщення дозволить співробітникам об’єднати зусилля в розробці та просуванні сучасних послуг. Наприклад, компанія має намір приєднатися цього року до ініціативи Дія.City з розвитку ІТ-сектору.
Наступним кроком після відкриття офісу стане розширення штату в технологічному секторі та призначення регіонального менеджера. Це необхідно з огляду на потребу запустити в Україні сервіс цифрового гаманця Rakuten Viber, як тільки його запровадять у кількох державах Європи. За допомогою новинки наші громадяни зможуть миттєво надсилати кошти, використовуючи технологію безпечних транзакцій.
Думка стосовно офісного приміщення з’явилася після візиту голови правління та генерального директора Rakuten Хіроші Мікітані в Україну. Це сталося на початку осені минулого року, тоді Мікітані провів робочі зустрічі з президентом Володимиром Зеленським і міністром цифрової трансформації Михайлом Федоровим.
"Rakuten послідовно підтримує Україну протягом війни та демонструє відданість її народу, економіці та післявоєнній відбудові", – йдеться у пресрелізі.
Для підтвердження цього нагадаємо, що гендиректор Rakuten особисто пожертвував на гуманітарні цілі 1 мільярд ієн (орієнтовно 260 млн гривень). А взимку відправив 500 електрогенераторів через проєкт Samurai Donation Project.
Чим відома компанія Rakuten
Її заснував Хіроші Мікітані у 1997 році, але компанія починала як онлайн-магазин, що спеціалізується на продажі книг. Відтоді діяльність значно розширилася: станом на 2024 рік Rakuten вважають однією з найбільших інтернет-корпорацій у світі.
Вона зайняла нішу провідної електронної комерційної платформи, надаючи користувачам такі послуги:
- маркетинг та аналіз даних;
- електронні книги;
- обмін повідомленнями та медіафайлами;
- доставка їжі;
- бронювання подорожей;
- фінанси (банківська справа та цінні папери, кредитні картки, страхування життя, Цифровий гаманець);
- телекомунікаційна мережа та продаж мобільних пристроїв.
До популярних продуктів Rakuten входять інтернет-магазин, мобільний платіжний сервіс, банківські послуги, хмарні технології, медіа-платформа і багато іншого. Компанія з кожним роком розширює свій вплив і глобальну присутність через стратегічні інвестиції та корисні партнерства. Зауважимо, Viber з’явився у портфелі активів лише у 2014 році, коли його придбали за 900 млн доларів.
Раніше сайт Pro Гроші писав, що Данілов назвав, який месенджер загрожує безпеці українців. Також ми повідомляли, в яких месенджерах не варто спілкуватися з військовими.
Сподобалась стаття?