Туристам варто знати: які ціни у ресторанах Буковелю (фото)
Розповідаємо, скільки грошей потрібно українцям на гірськолижному курорті, щоб смачно і ситно поїсти
В Буковелі потрібно запастися грошима, щоб смачно поїсти
Фото: Unsplash, Facebook/Kurin. Колаж: Pro Гроші
В Буковель їдуть за емоціями та пригодами, відпочинком та активностями. Але поміж спуском на лижах, катанням на квадроциклі та походами у SPA-центри необхідно снідати/обідати/вечеряти. На вибір туристів – безліч ресторанів і кафе, де відвідувачів частують стравами європейської, української та навіть азіатської кухні. Звісно, ціни в деяких закладах "кусаються", враховуючи місце розташування.
Сайт Pro Гроші розповідає, скільки коштує їжа в Буковелі та чи доведеться розоритися, аби смачно поїсти.
Ресторан Montblanc
Це один із найпрестижніших закладів Буковелю, який розташований у готелі Redisson. Тут не вдасться швидко перекусити, залишивши 100-200 гривень, і далі піти на прогулянку. Гостей ресторану частують різноманітною їжею міжнародної кухні, все готують з якісних місцевих продуктів. За знайомі кожному страви потрібно заплатити стільки коштів:
- морозиво (50 г) – 80 грн;
- еспресо чи американо – 100 грн;
- борщ (350 г) – 290 грн;
- цезар з куркою (250 г) – 360 грн;
- паста карбонара (240 г) – 390 грн;
- котлета по-київськи з картопляним пюре – 390 грн;
- смажене філе лосося (170 г) – 510 грн.
Ресторан KOLYBA
У цьому закладі з видами на мальовничі пейзажі Буковелю туристи можуть посмакувати автентичною українською кухнею. На вибір відвідувачів – багато гуцульських страв, м'ясо та риба, домашні вареники, голубці, елітний алкоголь. За бажанням можна забронювати окрему залу на шість персон.
За сирну тарілку (280 г) доведеться заплатити 375 грн, за олів’є з курячим філе (250 г) – 215 грн, за вареники з картоплею (225 г) – 219 грн, за борщ на ребрах (300 г) – 219 грн, за деруни з грибним соусом (275 г) – 255 грн.
Ресторан "Козачок"
Ще один зразок традиційного закладу з усіма атрибутами української культури в дизайні інтер’єру: рушниками, глиняним посудом, національними костюмами, гобеленами тощо. Поїсти можна як хачарупі, так і канапки з млинцями. Або кров’янку по 80 грн за 100 г. Ціни незвичайні як для курорту Буковель: на двох можна добре пообідати, витративши до 600 грн.
Ресторан Kurin
Пропонує відвідувачам різні страви української та європейської кухні, причому не дорогі. Гості можуть посмакувати їжею в інтер’єрі дерев’яної хати з неймовірно красивим розписом стін. Заплатити потрібно стільки грошей:
- банош із бринзою (250 г) – 190 грн;
- вареники (230 г) – 230 грн;
- деруни (300 г) – 240 грн;
- холодець (300 г) – 240 грн;
- голубці з м’ясом (300 г) – 250 грн;
- салат з куркою (200 г) – 255 грн;
- м’ясна нарізка (500 г) – 980 грн.
Скільки коштує відпочинок у Буковелі
Раніше ми розповідали, що оскільки найбільший наплив туристів відбувається саме взимку, не дивно, що на курорті піднімають ціни на більшість послуг. Під час різдвяних та новорічних святкувань номери готелів майже неможливо забронювати через надзвичайний попит. Плюс вартість проживання збільшується мало не вдвічі, а то й втричі.
За даними порталу Booking.com відпочинок на українському курорті обійдеться гостям від 9 000 гривень до 300 000 гривень. Така велика різниця пояснюється тим, що в Буковелі дуже багато місцевих пропонують кімнати чи будиночки дешевше, ніж готелі. Тому люди з різними фінансовими можливостями мають змогу хоч на кілька днів відвідати гірськолижний курорт і насолодитися його перевагами.
Раніше сайт Pro Гроші писав про новорічні свята в Буковелі та розповідав, скільки коштує відпочинок в горах. Також ми повідомляли, що українці можуть собі дозволити за середню зарплату в найдорожчих ресторанах світу.
Сподобалась стаття?