Головна Новини Фінанси ЖКГ Індастрі Бізнес Макроекономіка

ПриватБанк розірвав угоду без попередження: як повернути свої гроші

Клієнт фінансової установи поскаржився, що з ним "несправедливо та нетактовно розірвали договір"

Фото: УНІАН, Pexels, Доступність для всіх Кам'янець-Подільський/Facebook. Колаж: Pro Гроші

У ПриватБанку розповіли, як вивести гроші в іншу фінустанову в разу розірванні контракту

Фото: УНІАН, Pexels, Доступність для всіх Кам'янець-Подільський/Facebook. Колаж: Pro Гроші

Клієнт ПриватБанку поскаржився, що фінансова установа "несправедливо" розірвала з ним контракт. Висловлюючи своє незадоволення він вимагав відеовиклик для подальшого роз'яснення ситуації.

Скарга з'явилася на порталі "Мінфін".

Українець написав у своїй скарзі: "Несправедливо, нетактовно розірвали договір". Водночас представник ПриватБанку у своїй відповіді написав, що фінансова установа діє виключно в межах чинного законодавства та відповідно до нормативно-правових актів Національного банку України. Також була акцентована увага на тому, що всі дії банку відповідають внутрішнім процедурам та вимогам безпеки, а також дотриманню правил фінансового моніторингу в нашій країні.

Зазначено, що ПриватБанк виконує функції суб'єкта первинного фінансового моніторингу. Серед його обов'язків — запобігання та протидія легалізації доходів, які були отримані злочинним шляхом, фінансування тероризму та поширенню зброї масової поразки. Ці міри направлені на забезпечення фінансової стабільності та безпеки в країні.

Уточнено, що при розірванні контракту, клієнтам ПриватБанку надається можливість перевести залишки коштів до іншої банківської установи. Для здійснення цієї операції потрібно звернутися до будь-якого відділення банку та представити необхідні документи, серед яких:

  • реквізити рахунку в іншому банку;
  • документи, які засвідчують право використання коштів на рахунках;
  • документи, що засвідчують особу;
  • реєстраційний номер облікової картки платника податків;
  • заява про перерахування залишків коштів.

За які послуги ПриватБанк скасував комісію

ПриватБанк запропонував новий тариф для бізнес-клієнтів, що стосується тарифу зарплатного проєкту. Згідно з інформацією, підприємці, які оберуть цю пропозицію до 29 лютого 2024 року, будуть звільнені від комісії за розрахунково-касове обслуговування протягом року.

Новий тариф дозволяє бізнес-клієнтам звертатися до банку для виплати зарплати на картки їхніх працівників і передбачає ряд переваг, таких як збільшений кредитний ліміт та безплатна картка Platinum для керівників при наявності понад 50 співробітників.

Раніше ми повідомляли, що ПриватБанк зробив одну з важливих послуг безплатною. Також ми писали, що ПриватБанк запустив новий "антишахрайський" сервіс.

google Pro Гроші в Telegram google Pro Гроші в Google News

Стрічка новин

Дивитися всі

Ексклюзив редакції

Дивитися всі
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.